Контакт

Контакт

Integer posuere erat a ante venenatis dapibus posuere velit aliquet. Aenean lacinia bibendum nulla sed consectetur. Etiam porta sem malesuada magna mollis euismod. Fusce dapibus, tellus ac cursus commodo, tortor mauris condimentum nibh, ut fermentum massa justo sit amet risus.

4 коментари

 1. Пане Перуновски - август 5, 2016 2:18 am

  Добар ден. Ви пишувам од ОГАЕ Македонија. Дали можете да ми кажете како можеме да ги акредитираме нашите членови кои ќе присуствуваат на Охрид Фест 2016? Ви благодарам.

  Одговори
  • Timco Apostolov - август 11, 2016 3:48 pm

   акредитацијата се врши на мејл
   press@ohridskitrubaduri.mk
   1.Име и презиме
   2.Медиум
   3. Телефон и мејл

   Одговори
 2. Zoran - септември 3, 2016 6:59 am

  Postovani, gde use moze kupiti cd sa ovogodisnjeg festivala Ohridski trubaduri 2016?

  Pozdrav, Zoran

  Одговори
 3. Ljupka - септември 7, 2018 10:35 pm

  Zdravooo dali ce gi gi imaa oviee slikive od seaa

  Одговори

Вашето мислење